[ پرينت ]

تاريخ : سه شنبه 27 تیر 1396 , شماره خبر : 1957 , مشاهده : 716

عنوان : نوروزی:قوه قضائیه به دور از هیاهوی سیاسی با فساد برخورد کند

نوروزی : قوه قضاییه بدور از حواشی و با اقتدار و صلابت و هیاهوهای سیاسی با غده های فساد و رانت خواران در کشور در هر پست و مقامی برخورد کند .

رحمت الله نوروزی نماینده مردم شریف علی آبادکتول در مجلس نهم در خصوص برخورد با برخی مفسدین اقتصادی اظهار کرد : قوه قضاییه یادگار نظام جمهوری اسلامی و شهید بهشتی مظلوم است و این اعتقاد دینی ماست که علی (ع) نماد عدالت ورزی است .

نوروزی افزود : ایران اسلامی هم به برکت خون 250 هزار شهید و شهدای مدافع حرم که اخیرا هم  شهید شیبانی عزیز که با داشتن دو دختر کوچک جان خود را فدای نظام و انقلاب کرد دنباله رو راه امام علی (ع) است .

وی با اشاره به سیره امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تصریح کرد : آن چیزی که دنیا را تکان داد اعتقاد ، سلامت ، پاکدستی و مبارزه امام با مفاسد اقتصادی بود و مقام معظم رهبری نیز همین رویه را تداوم داده اند تا جایی که حتی عطااله مهاجرانی هم دو بار درمصاحبه های خود به سلامت رهبری صحه گذاشته است .

نماینده علی آباد کتول در مجلس نهم اضافه کرد : امروز همه مسئولان باید حضرت امام و مقام معظم رهبری را الگوی خود قرار دهند و از امتیازات و رانتها برای خودشان استفاده نکنند ،چرا که این نظام به فداکاری وحضور همیشگی روستاییان ، محرومین ، مستضعفان ، پابرهنگان ، شهدا ، ایثارگران و جانبازان درصحنه هست که نزدیک به چهار دهه درمقابل این همه فشارایستادگی کرده و شایسته نیست که شاهد مفاسد اقتصادی باشیم .

نوروزی اذعان داشت: امروز باید از نحوه مبارزه با مفاسد اقتصادی در کشورهایی مانند کره جنوبی و چین الگو بگیریم ضمن اینکه بحث بیت المال در دیدگاه اسلام و پیامبر اکرم (ص) نیز خیلی مهم شمرده شده است .

وی تاکید کرد: قوه قضاییه ما بدور از حواشی و با اقتدار و صلابت و هیاهوهای سیاسی با غده های فساد و رانت خواران در کشور در هر پست و مقامی برخورد کند .

رحمت اله نوروزی یادآور شد : بایستی دانه درشت ها و گلوگاههای فساد در بدنه کشور شناسایی شده و با انها برخورد انقلابی شود .[ پرينت ]