[ پرينت ]

تاريخ : سه شنبه 8 تیر 1395 , شماره خبر : 1941 , مشاهده : 842

عنوان : نوروزی از شکایت خودعلیه سایت انتخاب صرف نظر کرد

 پس ازانتشارخبر کذب سایت انتخاب درخصوص فیلمبرداری مشاجره دکترظریف و یکی ازنمایندگان تهران درصحن غیرعلنی مجلس توسط رحمت اله نوروزی،روابط عمومی دفترایشان بلافلصله این خبرراتکذیب کرد و اعلام کرد از این سایت شکایت خواهدشد. 
 این خبر که به سرعت در فضای مجازی منتشرشد حاشیه های بسیاری برای نماینده علی آبادکتول در آن زمان بوجود آورد.
 پس از شکایت رحمت اله نوروزی ازاین سایت و تحقیق و بررسی نهادهای امنیتی ومراجع مربوطه در مجلس شورای اسلامی و بازبینی مکرر تصاویر صحن مجلس ازطریق دوربین ها،صحت ادعای نوروزی مشخص و دادگاه مطبوعات حکم بر مجرم بودن سایت انتخاب صادرکرد.
 پس ازاین حکم و تایید آن در مراجع قضایی،بزرگان بسیاری ضمن تماس با رحمت اله نوروزی از ایشان خواستند مدیر سایت انتخاب را عفو نموده و از شکایت خودصرف نظر کند.
 روزگذشته نوروزی بصورت رسمی و بخاطر جلوگیری از تعطیلی سایت انتخاب و بیکاری پرسنل آن و نیز احترام به خواسته چندتن از بزرگان کشوری و استاتی،از شکایت خوصرف نظرواعلام رضایت کرد.
سایت انتخاب نیز در خبری ،ضمن عذرخواهی از رحمت اله نوروزی و اقرار براشتباه خود،این خبر را منتشرکرد.
نوروزی در مصاحبه باخبرنگاران گفت:همواره در طول دوران نمایندگی احترام ویژه به اصحاب رسانه داشتم و هدف ازشکایت و پیگیری این موضوع دفاع از حقانیت خود و مردم حوزه انتخابیه ام که قلب شان واقعا از این اتهام جریحه دار شده بود خواند و افزود:پس از اثبات بی گناهی خودومحکومیت این سایت و با پا درمیانی چند تن از بزرگان و نمایندگان مجلس تصمیم گرفتم از اجرای حکم صرف نظر کرده و اعلام رضایت کنم.
نوروزی خاطر نشان کرد:این موضوع حواشی بسیاری بوجودآورد و امیدوارم دیگر تکرارنشودو اصحاب رسانه مثل همیشه با صداقت و راستی قلم فرسایی نمایند.
نوروزی در پایان اذعان داشت:ازکلیه مردم شریف منطقه که دراین موضوع از وی حمایت کردند تشکر می کنم و کسانی که علی رغم اطلاع از بی گناهی بنده و برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود تهمت های بی پایه واساس دراین خصوص را مطرح کردند به خدا واگذار می کنم.
 تصاویر پوزش سایت انتخاب از نوروزی و اعلام انصراف ایشان از شکایت خود رادر ادامه مطلب ببینید.

 

 
نوروزی از شکایت خودعلیه سایت انتخاب صرف نظر کرد - تصوير 2
براي مشاهده كليك كنيد
نوروزی از شکایت خودعلیه سایت انتخاب صرف نظر کرد - تصوير 3
براي مشاهده كليك كنيد
 


[ پرينت ]